Kurt-Koenig

1932..................

Įmonė „Kurt Koenig" buvo įsteigta 1932 m. Vokietijoje.
   

2005..................

Lietuvoje savo veiklą pradėjome 2005 m. Mūsų padaliniai Vilniuje ir Kaune.
   

NUOMA.............

Kurt-Koenig didžiuojasi galėdami Jums pasiūlyti platų įrankių spektrą nuomai nuo hidraulinių įrenginių iki grąžtų. Profesionali statybinės technikos nuoma paremta įrankiais kurie pasižymi savo patvarumu, ergonomika, našumu. Didžioji dalis įrankių yra pagaminti Vokietijoje - BOSCH, PRAMAC, WEBER, TAKEUCHI, PROFIL, KERN, HALDER, PROBST, BERGMANN ir t.t.. Mūsų specialistai patars ir padės išsirinkti pagal Jūsų poreikius ir techninius reikalavimus tinkamiausia sprendimą palengvinantį darbus.


Įrankių nuoma galima bet kokiam laikotarpiui, taip pat šiame kataloge esančios prekės yra pateiktos su dinamiška kainodara - kainos priklauso nuo to kokiam laikotarpiui nuomojate, kuo ilgesnis nuomos laikotarpis, tuo mažesnė kaina. Pasirinkite laikotarpį ir mūsų sistema pritaikys nuolaidas! Mūsų klientų patogumui sukūrėme galimybę leidžiančią lengvai rezervuoti įrankius internetu.
   

PARDAVIMAS...

Mes esame oficialūs atstovai esamų gamintojų: Takeuchi, WeberMT, Blastrac, Profil, VEIgroup, Bema, Cramer, Halder, Kern, Probst, Pramac, Bergmannt atstovai Lietuvoje..
Svarbią vietą mūsų veikloje užima prekyba naudotomis statybinėmis mašinomis ir įrankiais. Jei Jus domina pirkti naudotas statybines mašinas ar įrankius, Mes visada Jūsų paslaugoms. Patikusią techniką Jūs visada galėsite išbandyti, o vėliau ir įsigyti.
   

SERVISAS.........

Serviso tarnyba atlieka visos statybinės technikos ir įrankių techninius aptarnavimus, gedimų diagnostiką, tiekia atsargines dalis, bei jas montuoja. Klientų patogumui, mobili serviso tarnyba atvyksta į kliento darbo vietą.
   

mes EUROPOJE........

Vokietija - www.kurt-koenig.de
Latvija    - www.kurt-koenig.lv
Lenkija   - www.kurt-koenig.com.pl

Bendras grupės internetinis puslapis www.kurt-koenig.com

   

klientai..........

Mūsų tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais ir abipusis pasitikėjimas. Mūsų darbas padėti klientui išspręsti problemas ir kasdienius iššūkius dirbamuose objektuose.
   

rekvizitai.......

Šiltnamių g.30, LT-09109 Vilnius
Įmonės kodas - 300090755
PVM kodas - 100001552417
Luminor, banko kodas 40100 

a/s LT364010042400549720
El.paštas.: info(a)kurt-koenig.lt
Internetinis adresas.: www.kurt-koenig.lt

   

apie mus..........

FACEBOOK

PINTEREST

SKELBIU.LT 

AUTOPLIUS.LT

 

 

Partneriai

2013 m. Visos teisės saugomos UAB "Kurt Koenig statybinės mašinos"